✔️ BEZPŁATNE konsultacje z ekspertką na czacie ✔️ Wysyłka w 24h ✔️ DARMOWA DOSTAWA Orlen Paczka od 149,99 zł ✔️
Marka

Szampony

Ilość produktów: 314.

Zakup idealnie dobranego szamponu jest możliwy, a w naszej ofercie znajdziesz wiele delikatnych kosmetyków do codziennego stosowania. Jeśli myjesz je z taką częstotliwością, to sięgaj po produkty oparte na łagodnych detergentach. Gdy chcesz wykonać zabieg oczyszczający, wybierz kosmetyki zdecydowanie mocniejsze, przeznaczone do final wash.

 

W związku z tym, że mycie skóry głowy jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym, zadbaj o jakość tej czynności i kosmetyki, które będą właściwie dopasowane do Twoich potrzeb.

Polecamy także szampony w wersji less waste – w proszku lub w kostce.

Szampony oparte na łagodnych detergentach

Jeśli myjesz codziennie, stosuj szampony z łagodnymi detergentami. Dopasuj je także do Twoich potrzeb. Dla włosów cienkich i delikatnych, wybierz produkt, który nada im objętości i uniesie od nasady. Jeśli się przetłuszczają, wypróbuj produkt, który będzie normalizował i regulował produkcję sebum. W asortymencie sklepu znajdziesz również preparaty przeciwłupieżowe, a także takie wyjątkowo delikatne dla dzieci i niemowląt, które możesz stosować już od pierwszych dni życia.

Łagodne szampony do kręconych włosów

Włosy naturalnie falowane i kręcone to niewątpliwie wielki atut urody. Jednak dbając o nie, na co dzień powinnaś stosować szampony specjalnie do nich dopasowane, bez SLS. Używaj produktów, które są delikatne oraz bogate w składniki odżywcze, a podczas tej czynności korzystaj z ciepłej wody.

Szampony oczyszczające

W pielęgnacji włosów kręconych szczególne znaczenie ma także final wash, czyli mycie końcowe przy użyciu odpowiedniego szamponu. Aby mogły się poprawnie skręcać, powinny zostać pozbawione wszystkich nawarstwionych składników, jakie zostają na nich po używaniu różnych kosmetyków stylizacyjnych, m.in.:

  • mineralnych,
  • silikonowych,
  • polyquatów,
  • bezsilikonowych odżywek i masek.

W naszej ofercie dostępne są odpowiednio mocne szampony do final wash m.in. z SLS i SLES, które najlepiej stosować regularnie raz na ok. 2 tygodnie. W ten sposób włosy i skóra głowy są odpowiednio oczyszczane i przygotowywane do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych. Cykliczne, gruntowne mycie pozwala utrzymać równowagę hydrolipidową skóry i pozbyć się wspomnianych powyżej nadbudowanych substancji. Twoja fryzura nabierze świeżości i lekkości, a skręt będzie podkreślony i mięsisty.