Formy Płatności

FORMY PŁATNOŚCI I NUMER KONTA

Wykorzystujemy w pełni dostępne możliwości, aby dbać o bezpieczeństwo i najwyższą jakość oferowanych form płatności. Mamy nadzieję, że nasze rozwiązania spełnią wszystkie Twoje potrzeby.

W przypadku problemów z płatnością prosimy, skontaktuj się z nami: biuro@loczek.pl

PRZELEW TRADYCYJNY – przelew możesz wykonać on-line, za pośrednictwem portalu swojego banku, bezpośrednio w placówce banku lub na poczcie – cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie. Opłaty należy dokonać na wskazany poniżej numer rachunku bankowego.

Pamiętaj, aby w tytule przelewu wpisać numer zamówienia.

______________________________

Przelew na konto: 

mBank_logo

IBAN: PL 81 1140 2004 0000 3802 8457 0808
BIC/SWIFT: BREXPLPWXXX

Quantum Commerce Sp. z o.o.
NIP: 5272996453
Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa

______________________________

Płatność online Przelewy24 – w Loczku możesz zapłacić szybkim przelewem online za pośrednictwem Przelewy24. Metoda ta przekieruję Cię bezpośrednio do systemu Przelewy24. Taki sposób płatności zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i potwierdzenie transakcji w aplikacji bankowej. Po dokonaniu płatności powrócisz do naszego sklepu internetowego, a Twoje zamówienie zostanie przekazane do przygotowania i wysyłki.

Przelewy24_logo

SKORZYSTAJ TAKICH FORM PŁATNOŚCI JAK:

PayPO – w tej opcji na zapłacenie rachunku masz nawet 30 dni, ale możesz zapłacić później – rozkładając płatność na wygodne raty. Taki sposób płatności jest bez żadnych dodatkowych opłat. W tym czasie możesz spokojnie sprawdzić czy pasują Ci kupione produkty.

BLIK – wszystko, czego potrzebujesz to kod BLIK, jednorazowy, 6-cyfrowy kod, który możesz wygenerować w aplikacji swojego banku. Płatności tym sposobem są wygodne i bezpieczne, wystarczy podać i zatwierdzić transakcję PINem w aplikacji bankowej. Nie ma potrzeby przepisywać danych z karty płatniczej bądź informacji z SMS.

PayPal  – dokonując płatności za pomocą PayPal, możesz pominąć etap wprowadzania danych finansowych. Dane są już uzupełnione i pozostaję Ci wyłącznie zatwierdzić płatność za zakup.

Formy płatności

______________________________

Płatność za pobraniem  – za zamówienie możesz zapłacić również tradycyjnym sposobem bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Zwróć uwagę na podane dane, sprawdź, czy wyznaczony adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zweryfikuj również poprawność podanego numeru telefonu, aby być na bieżąco z powiadomieniami dotyczącymi dostawy paczki.