Informacje dotyczące przesyłki

Informacje dotyczące przesyłki

Zamówienie realizujemy w 24 godziny. W tym czasie pakujemy i nadajemy paczki według wskazanego rodzaju dostawy. Termin 24h nie obowiązuję w weekendy. Średnia czasu dostarczenia przesyłki to około 35h od złożenia i opłacenie zamówienia.

Czas dostawy

Czas dostawy jest zmienny, zależy od godziny zamówienia i wybranego rodzaju dostawy. Według informacji od przewoźników, obowiązują ich następujące ramy czasowe:

  • Paczkomaty – do dwóch dni roboczych. 90% przesyłek dociera już następnego dnia.
  • InPost Kurier – jeden dzień roboczy od nadania paczki
  • Odbiór w punkcie (Żabka, Orlen, Kiosk Ruchu, dowolna placówka Poczty Polskiej, Automaty paczkowe Poczty Polskiej, Automaty paczkowe w Biedronkach) – od dwóch do trzech dni od nadania.
  • Pocztex Kurier 48 – najpóźniej do trzeciego dnia roboczego nadaniu. Około 85% przesyłek jest doręczonych już następnego dnia

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa dotyczy zamówień od 400zł. Nie dotyczy przesyłek pobraniowych.

Dostawa za granicę

W celu dostawy poza granicę Polski, prosimy o kontakt, mamy możliwość przesyłki do dowolnego kraju.

W przypadku dużego zainteresowania, wprowadzimy na stałe automatyczną możliwość przesyłki za granicę.

Śledzenie przesyłki

Po złożeniu zamówienia i nadaniu przez nas przesyłki, nasz system wysyła informacje dotyczące śledzenia przesyłki. UWAGA, czasami informacje działają z opóźnieniem, więc mimo informacji, że przesyłka nie istnieje, została ona nadana i wkrótce pojawi się w systemie.

Dyskretne pakowanie

Jeżeli chcesz, żebyśmy dyskretnie zapakowali przesyłkę, bez informacji o pochodzeniu zamówienia (na przesyłce pojawi się jedynie etykieta z adresem dostawy i odbiorcą) napisz do nas w informacji do zamówienia. Możemy również dodać dowolną informację, np. “GRATULUJEMY WYGRANEJ W KONKURSIE!”.

UWAGA: Uprzejmie informujemy, że termin “WYSYŁKA W 24h”  oznacza, że przesyłka zostanie spakowana oraz zostanie jej przydzielony numer śledzenia. Dostarczenie do punktu nadawczego następnego dnia, zależy od godziny zamówienia. Zastrzegamy również sytuacja nieprzewidywalne, które mogą mieć wpływ na termin realizacji: warunki pogodowe, awarie, choroby, błędnie wypełniony formularz, braki magazynowe, niemożność wykonania usługi po stronie dostawcy przesyłki. Dziękujemy za wyrozumiałość.