💐BEZPŁATNE konsultacje z ekspertką na czacie 💐 Wysyłka w 24h 💐DARMOWA DOSTAWA od 99,00 zł z Orlen Paczką 💐

Cassia

Ilość produktów: 24.

Cassia jest świetnym ziołem kondycjonującym włosy o dużym potencjale pielęgnacyjnym. Wzmacnia je, pogrubia i nadaje pasmom piękny, zdrowy blask. Liście tej rośliny zawierają barwnik chryzofanol, który ozłaca i ociepla barwę włosów. Pigment ten posiada wyjątkowe zdolności – łączy się z keratyną włosa, dzięki czemu pogrubia go, wzmacnia i dogłębnie regeneruje nawet bardzo zniszczone włosy.

Ziołowe SPA dla regeneracji Twoich włosów

Warto sięgnąć po cassię, by zapewnić swoim włosom prawdziwą odnowę i ziołowe SPA w domowym zaciszu. Przywróć swoim włosom olśniewający blask pełen pięknych, złotych refleksów oraz ciesz się ich witalnością i zdrowiem. Cassia jest bezpiecznym ziołem barwiącym. Można ją stosować zarówno na włosy naturalne, jak i farbowane lub rozjaśniane każdego typu, także w kolorze blond.

Szeroki wybór ziół w Sklepie Loczek

W ofercie naszego sklepu znajdziesz czystą, w 100% naturalną i odżywczą cassię dobrej jakości renomowanych i cenionych marek, takich jak Light Mountain, Orientana, Khadi, Sattva, Phitofilos, Ziółka z Sojatu oraz Pole Henny.

Oferujemy także mieszanki z cassią dla wzmocnienia i podkreślenia efektów i tonów barwnych. Słoneczny Blond to cassia z dodatkiem henny. Złoty Blond zawiera domieszkę henny, indygo i kurkumy. Miscela Camomilla to mix ziół z rumiankiem i rzewieniem na jasny, świetlisty blond. Polecamy również Jasny Blond z rumiankiem.