Zwroty i reklamacje

Zwrotu można dokonać w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki bez konieczności podawania przyczyny. W przypadku reklamacji skontaktuj się z biurem obsługi klienta przed wysyłką towaru: biuro@loczek.pl

  1. PRZYGOTUJ PACZKĘ DO WYSYŁKI

Pobierz formularz zwrotu lub reklamacji, a następnie go wypełnij. Zapakuj towar wraz z wypełnionym formularzem oraz dowodem zakupu do pudełka i dobrze je zaklej. Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie przesyłki. Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenie przesyłki podczas podróży zwrotnej.

W sytuacji, gdy ze względu na niewłaściwe zabezpieczenie przesyłki zwrotnej, produkt lub jego opakowanie zostanie uszkodzone, przez co jego wartość ulegnie pomniejszeniu, zwrot środków zostanie pomniejszony: 

  • w przypadku lekkiego uszkodzenia opakowania o 10% wartości brutto towaru.

W przypadku uszkodzenia towaru uniemożliwiającego jego dalszą odsprzedaż – zwrot nie zostanie uwzględniony. Dochodzenie ewentualnych roszczeń u przewoźnika, w tym złożenie reklamacji leży po stronie Zwracającego. Zwracający ponosi ewentualny koszt odesłania uszkodzonego towaru na wybrany przez niego adres.

Formularz Zwrotu i Reklamacji – Pobierz Formularz zwrotu PDF

  1. ZAPAKUJ ZWRACANY/REKLAMOWANY TOWAR

W przypadku zwrotu spowodowanego odstąpieniem od umowy zawartej na odległość, prosimy, aby zwracany produkt nie nosił śladów użytkowania oraz aby znajdował się w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu. W innym wypadku zwrot nie będzie mógł zostać uwzględniony w pełnej kwocie.

  1. WYŚLIJ DO NAS PRZESYŁKĘ

Paczkę wyślij na adres:

Quantum Commerce Sp. z o.o.

Różana 7

05-420 Józefów

Nie odbieramy paczek nadawanych „za pobraniem”.

  1. ROZPATRZENIE ZWROTU/REKLAMACJI

W ciągu 14 dni od dnia doręczenia nam paczki, otrzymasz od nas wiadomość z decyzją o rozpatrzeniu zwrotu/reklamacji. W przypadku uwzględnienia, zwrócimy Ci pieniądze na konto podane w formularzu zwrotu/reklamacji, a w przypadku niepodania tych danych, na konto, z którego została dokonana płatność. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w odniesieniu do produktu, którego opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.