Jak zacząć świadomą pielęgnację włosów?

Marzysz o całkiem odmienionych włosach?

I to już wraz z początkiem Nowego Roku? Szukasz motywacji jak zacząć przygodę z włosomaniactwem? Rozgość się. Znajdziesz tutaj mały przewodnik po naszych materiałach. Przygotowaliśmy go po to, aby ułatwić Ci start. Zadbamy o to, by słynne noworoczne postanowienia się ziściły.

Akademia Świadomej Pielęgnacji

Dołącz do naszej Facebook’owej społeczności!

Jest to miejsce zbudowane na fundamentach pasji i przyjaznej atmosfery. Czekają tam na Ciebie pomocne ekspertki, które odpowiedzą na każde Twoje pytanie, doradzą i wskażą odpowiedni kierunek dla Twojej indywidualnej włosowej drogi. W Akademii spotkasz także miłe grono doświadczonych włosomaniaczek, lubiących dzielić się swoim doświadczeniem. Zapraszamy!

Akademia Świadomej Pielęgnacji Sklepu Loczek

Jak i gdzie szukać włosowej wiedzy?

Znajdziesz tutaj kompendium wiedzy dotyczącej odpowiedniego mycia skóry głowy (i włosów) oraz jak dobrać odpowiedni szampon i jakich błędów podczas mycia unikać.

baner Równowaga PEH - czym jest i jak ją zachować?

Równowaga PEH – o co w tym chodzi? To ważny element świadomej pielęgnacji, dzięki któremu zadbasz o wszystkie potrzeby Twoich włosów, a to za sprawą słynnych trzech składników – protein, emolientów i humektantów.

Loczek Olejowanie

Stosowanie oleju na włosy jest jednym z najbardziej popularnych sposobów na szybką regenerację włosów. Kliknij w powyższy banner i

Czy Twoje włosy są wyraźnie kręcone lub mają do tego tendencję? A może są na pozór proste, ale bardzo się puszą podczas rozczesywania na sucho? To znak, że warto zainteresować się wydobyciem skrętu.


Które z zaproponowanych włosowych rozwiązań najbardziej Ci się podoba? Daj znam znać!

Czekamy na Ciebie na Akademii Świadomej Pielęgnacji

Akademia Świadomej Pielęgnacji Sklepu Loczek

Przeczytaj więcej