Zaawansowana wyszukiwarka kosmetyków – jak znaleźć te odpowiednie?

Filtry wyszukiwarki na stronie sklepu Loczek.pl ułatwiają dobranie odpowiednich kosmetyków, według naszych upodobań. Gdy już znamy swoje włosy, ich porowatość oraz jakiego rodzaju składników potrzebujemy, znalezienie odpowiedniego kosmetyku jest bardzo proste.

  • Przykład 1 – Dobór według PEH i porowatości

Ula zna już swoją porowatość. Testowała już wiele kosmetyków i wie, że potrzebuje teraz dobrej odżywki z emolientami. Do znalezienia odpowiednich kosmetyków, pomogła jej wyszukiwarka sklepu loczek.pl

Najpierw weszła w spis wszystkich kosmetyków PRODUKTY, następnie z filtru PEH wybrała poszukiwane produkt, w któym główną rolę odgrywają EMOLIENTY. Następnie z filtrów określiła swóją porowatość na WŁOSY WYSOKOPOROWATE. Loczek wyświetlił kilka odpowiednich kosmetyków, z których wybrała ten, który spodobał się najbardziej. Mogła również określić, czy poszukiwany kosmetyk ma być CG, lecz nie było to dla niej  istotne.

UWAGA 1: Odpowiednie oznaczenie PEH i porowatości dla kosmetyków wymaga dużych nakładów pracy i wiedzy włosomaniaczek. Na bieżąco uzupełniamy wiedzę i ustawiamy właściwe oznaczenia. Jeżeli macie uwagi, prosimy dajcie znać, tylko dzięki Waszej opinii oraz włosowych ekspertów jesteśmy w stanie stworzyć skuteczny i dokładny system.

UWAGA 2: Wraz z rozwojem naszego sklepu będą się pojawiać kolejne filtry, umożliwiające dobór odpowiednich kosmetyków do naszej pielęgnacji. Tu również jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie i bacznie będziemy obserwować potrzeby naszych Klientek.

  • Przykład 2 – Szukanie kosmetyków z ulubionym składnikiem

Julia wprost uwielbia kosmetyki, które w składzie zawierają miód. Ma jasne kręcone włosy, potrzebujące odpowiedniego nawilżenia. Wie, że jej włosy uwielbiają go w składzie kosmetyków i ciągle szuka czegoś nowego z nim w składzie.

Julia wpisała swój składnik według systemu INCI – Honey, dzięki czemu dostała pełna listę kosmetyków dostępnych z tym składnikiem.

UWAGA 1: Wyszukiwarka działa z tagami produktów (np. vegan, cruelty-free), kategoriami (np. żele), PEH i wieloma innymi kryteriami. Wyszukiwarka bierze nawet pod uwagę opis produktu!

UWAGA 2: Drugim sposobem na wejście w listę kosmetyków z tym samym składnikiem, jest wejście karty produktu w zakładce SKŁAD po czym kliknięcie interesującego nas składniku.