Czapki z satynową podszewką

Czapka z satynową podszewką – chroń każdy Good Hair Day z Loczkiem!

Wyciągając czapkę z szafki zastanawiasz się, czy można wyglądać ładnie? No jasne, że można! Loczkom niestraszne mroźne poranki, popołudniowe mżawki, ani wieczorne mgły. Zachowaj nienaganną fryzurę z czapką Loczka. Gwarancja zabezpieczenia stylizacji w niekorzystnych warunkach pogodowych.

Co wyróżnia czapki Loczka? Zdecydowanie jakość!

Satynowa podszewka wykonana z miękkiej i delikatnej satyny, która odpowiada za wysoką przepuszczalność powietrza oraz brak uciążliwej skłonności do elektryzowania się.

Gładki materiał – jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich rodzajów włosów, przede wszystkim kręconych, falowanych, a zwłaszcza dla zniszczonych z tendencją do plątania. Delikatność podszewki zapobiega uszkodzeniom powierzchni włosa, dzięki czemu możesz cieszyć się zdrowymi włosami i skórą głowy w najzimniejsze dni.

Warstwa wierzchnia wykonana z bawełny 95% z dodatkiem elastanu 5%. Elastyczna warstwa dostosowuje się do każdego rozmiaru głowy zapewniając przy tym wyjątkowy komfort.  Natomiast dobór materiałów zapewnia skuteczną ochronę Twoich włosów podczas chłodnych dni, sprawiając, że Twoja fryzura jest zawsze efektowna.

Stylowe akcesorium uzupełniające codzienny look

Odpowiednio dobrane akcesoria wydobywają charakter każdej stylizacji. Wam również zdarzyło się założyć czapkę i szalik, po czym stwierdzić, że całkowicie nie pasują do stylizacji? Nie tym razem! Minimalistyczny styl czapki oraz uniwersalnosć kolorów Loczka znakomicie pomoga wzbogacić każdy look. 

Wybieramy wieloletnią tradycję krawiecką

Czapkę zdecydowaliśmy się uszyć w Polsce z pomocą rodzinnej firmy z wieloletnią tradycją krawiecką. Dzięki temu wspieramy polskie przedsiębiorstwa i możemy wspólnie się rozwijać! Naszym celem jest tworzenie luksusowych akcesoriów w najlepszej jakości oraz przystępnej cenie. W związku z tym w siedzibie Loczka przeprowadzamy testy jakości, aby mieć pewność, że proponowane przez nas akcesoria spełniają najwyższe standardy. My wiemy najlepiej, co cieszy grono naszych Loczków.

Modelka_Z_Czapką

Podaruj swoim włosom odrobinę luksusu oraz świetność niezależnie od pogody!

__________________________________________________________________________________________________________

Możesz zakończyć już poszukiwania i zdecydować się na naszą odsłonę praktycznych akcesoriów. Czapkę Loczka tworzyliśmy z myślą o osobach, które cenią komfort i użyteczność, jak i dla tych, którzy szukają modnych rozwiązań.

Odwiedź społeczności Loczka i podziel się z nami swoimi wyborami także na grupie Akademia Świadomej Pielęgnacji oraz Instagramie.

Akademia Świadomej Pielęgnacji Sklepu Loczek

Przeczytaj więcej