Bon podarunkowy – prezent oferujący możliwość wyboru!

Podaruj prezent oferujący możliwość wyboru – spośród całego asortymentu.
Karta podarunkowa Loczek to idealne rozwiązanie.

Cześć! Podarunkowa karta Loczek to nowoczesny pomysł na prezent na wiele okazji i dla każdego.

Zapewniamy radość z niezliczonej ilości produktów z oferty – w naszej drogerii internetowej można znaleźć kosmetyki do mycia, pielęgnacji oraz stylizacji włosów każdego typu. Upominkową kartą można płacić za wszystkie produkty w naszym sklepie internetowym.

 

Pamiętaj, elektroniczny bon podarunkowy to gwarancja trafionego prezentu, a składa się na to:


 

  • Doskonały prezent na każdą kieszeń – w sprzedaży online możesz nabyć bony prezentowe w trzech różnych nominałach: 250, 100 oraz 50zł. Twój Loczek jest wiecznie w pośpiechu? To nic! Bony są ważne przez 6 miesięcy kalendarzowych od chwili zakupu.
  • Prezent w dobrym stylu – karta jest wykonana w atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądzie.
  • Spędzaj czas z bliskimi – czas, który byłby przeznaczony na komponowanie prezentów, możesz przeznaczyć na spędzenie z tą wyjątkową osobą.

A wszystko to bez wychodzenia z domu. Zatem do dzieła!

  • W jaki sposób można kupić bon podarunkowy? Bon kupujesz tak jak inne produkty, wystarczy wybrać nominał i umieścić kartę podarunkowa w koszyku. Prawda, że szybko? Tak bardzo, że kawa nie zdąży ostygnąć!
  • Jak przekazać kartę podarunkową? – Voucher może zostać wysłany na Twój adres mailowy lub bezpośrednio do osoby, dla której ma być prezentem.
  • Jak skorzystać z karty podarunkowej? – Podczas realizacji zamówienia wybierz kartę podarunkową jako metodę płatności, a następnie wpisz kod z karty w odpowiednie pole.

 

Ważne!

Voucher nie jest wymienny  na gotówkę. W przypadku niewykorzystania jego pełnej wartości, różnica nie jest zwracana. Jeżeli wartość zamówionych towarów jest wyższa niż wartość bonu, różnicę należy dopłacić w wybrany sposób. 

Wybierz już teraz dostępne bony podarunkowe:

Voucher - bon podarunkowy o wartości 250 zł

Bon 250zł

Voucher - bon podarunkowy o wartości 100 zł

Bon 100zł

Voucher - bon podarunkowy o wartości 50 zł

Bon 50zł

 

Sprawiaj radość razem z nami!

 

 

Autorka: Natalia Zielińska

 


Prezent był strzałem w dziesiątkę? Koniecznie podziel się z nami reakcją!

Odwiedź społeczności Loczka i również podziel się z nami swoimi wyborami i efektami pielęgnacji także na grupie Akademia Świadomej Pielęgnacji oraz Instagramie.

 

 

Przeczytaj więcej