BELLISSIMA – kompaktowa suszarka z wbudowanym dyfuzorem My Pro Diffon

Bellissima BANER


Dyfuzor z suszarką do włosów w jednym narzędziu,
aby podkreślić piękno kręconych włosów

Bellissima, marka która dba o piękno.
Narzędzia z profesjonalnego świata – skuteczne, bezpieczne i z nowym podejściem do designu – czego można było się spodziewać po wielkiej włoskiej marce.

Proponujemy najlepsze rozwiązania, które pomagają wyrazić i podkreślić Twoje piękno każdego dnia.

Suszarka My Pro Diffon jest właśnie takim rozwiązaniem – podkreśla naturalny kształt i sprężystość loków. Zdecydowanie szybkie i efektywne wysuszenie włosów, to niezawodny sposób, aby uzyskać większą objętość fryzury. Akcesorium zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o włosach kręconych i falowanych, natomiast będzie też sprawdzała się osobom chcącym uzyskać efekt subtelnych loków bez użycia lokówki czy prostownicy.

Suszarka_z_Wbudowanym_dyfuzorem_Bellissima_My Pro Diffon

Suszarka z wbudowanym dyfuzorem Bellissima My Pro Diffon

 

Używaj suszarki do włosów My-Pro Diffon z technologią ceramiczną, aby loki były ujarzmione i zdefiniowane, a także jedwabiste dzień po dniu! Ciesz się szybką
i perfekcyjną stylizacją
swojej fryzury.

Zaprzyjaźnij się z całą gamą zalet

Suszenie_włosów_1

 

 Wygoda i bezpieczeństwo

Suszarka jest idealna do suszenia kręconych włosów z łatwością i przy całkowitym komforcie – jest lekka i wygodna do trzymania oraz używania na całej głowie. Możesz swobodnie suszyć włosy w pozycji, jaką najbardziej lubisz –  susząc włosy głową skierowaną ku dołowi oddasz się stylizacji bez odczucia ciężaru suszarki! Dyfuzor jest zintegrowany, dzięki czemu nie ma ryzyka, że ​​spadnie. Natomiast kratka została specjalnie zaprojektowana, aby zapobiec nieprzyjemnemu wplątywaniu się włosów w wentylatorze.

Innowacyjne rozwiązania

Specjalistyczny dyfuzor posiada perforowaną kratkę oraz 12 długich wypustek, które równomiernie rozprowadzają powietrze oraz ujarzmiają i utrzymują odpowiedni kształt. Nie musisz obawiać się bad hair day. Twoje loki zachowają naturalną elastyczność!

Technologia z myślą o Twoich potrzebach

System suszenia Dry Care gwarantuje idealne połączenie przepływu powietrza i temperatury dla delikatnej i skutecznej stylizacji. Ponadto nowoczesna, ceramiczna konstrukcja pozwala na skuteczne suszenie włosów bez puchu i plątania loków. Utrzymaj nienaganny i zdrowy wygląd włosów

Suszarka z wbudowanym dyfuzorem Bellissima My Pro Diffon

Innowacyjna, kompaktowa suszarka z wbudowanym dyfuzorem.

Akcesorium w limitowanej edycji “Rose Gold” – czarne z ozdobną podstawą w kolorze różowego złota

Dwa poziomy temperatury i nawiewu powietrza pozwalają na indywidualne suszenie w zależności od długości włosów:

-Pierwszy – odpowiedni dla krótkich i średniej długości włosów kręconych.

-Drugi  – polecany dla włosów długich.

Suszarka z wbudowanym dyfuzorem Bellissima My Pro Diffon

Dyfuzor posiada perforowaną kratkę oraz 12 długich wypustek, dzięki czemu powietrze rozprowadzane jest równomiernie.

 

Nie zapominajmy, że sprawdzony sprzęt to podstawa – w przypadku pielęgnacji włosów nie decydujmy się na kompromisy. Warto przemyśleć zakup dobrej jakościowo suszarki, której funkcje pozwolą nam na dopasowanie jej do naszych potrzeb. Zaopatrz się w nowoczesną suszarkę My Pro Diffon i oczaruj wszystkich!


Odwiedź społeczności Loczka! Podziel się z nami swoimi wyborami oraz efektami pielęgnacji także na grupie Akademia Świadomej Pielęgnacji oraz Instagramie.

Akademia Świadomej Pielęgnacji Sklepu Loczek

 

Przeczytaj więcej