WYSYŁKA 24h • 100% EKO pakowanie • DARMOWA DOSTAWA od 199 zł

Zapytaj eksperta

Masz pytanie związane z pielęgnacją włosów?

Potrzebujesz porady jak wydajnie i skutecznie używać kosmetyki?

Potrzebujesz opiekuna włosowego?

Napisz do naszego eksperta!

Karolina Kulik to znany w środowisku ekspert włosowy, prowadzący od lat największe grupy włosowe w Polsce. Zna się na każdym typie włosów, niezależnie od porowatości. Specjalizuje się we włosach ze skrętem, a proste również nie mają przed nią żadnych tajemnic.
Jej misją jest rozprzestrzenianie świadomej pielęgnacji w sposób prosty i przystępny dla każdego, niezależnie od wieku i posiadanego wolnego czasu. Pomaga początkującym dobierać ich pierwsze zestawy pielęgnacyjne zgodnie z równowagą PEH, porządkuje wiedzę, rozwiewa wątpliwości, sprawdza plany pielęgnacji. Pomaga stawiać pierwsze kroki przy naturalnym farbowaniu ziołami.

Aby ułatwić odpowiedź ekspertowi:

  • ustal swoją porowatość za pomocą quizu z prostymi pytaniami: PRAKTYCZNY TEST NA POROWATOŚĆ
  • opisz pokrótce swoje włosy – czy są proste, kręcone, falowane, długie, krótkie, cienkie czy grube.
  • prześlij zdjęcia swoich włosów
  • napisz jakich kosmetyków używasz, prześlij ich skład
  • napisz z czym potrzebujesz porady oraz opisz jakie efekt chcesz osiągnąć

ZIOŁA W PIELĘGNACJI WŁOSÓW
Masz pytanie związane z używaniem ziół? Napisz do naszego botanicznego eksperta, Kasi Suwary!
[email protected]

Kasia jest dyplomowanym biologiem i pasjonatką botaniki, interesuje się roślinami i ich zastosowaniem w pielęgnacji włosów. Zaproponuje Ci zioła na przeróżne potrzeby włosów i skóry głowy oraz dobierze je według Twoich indywidualnych preferencji. Specjalizuje się w ziołowych kuracjach wzmacniających, kondycjonujących i na porost. Wprowadzi Cię w świat pielęgnacji DIY i pokaże, że wcale nie musi być to trudne i skomplikowane. Przy okazji zbudowania ziołowego zestawu pielęgnacyjnego, możesz śmiało poprosić również o dobór kosmetyków.

UWAGA:

Do naszych kompetencji nie należą porady związane z problemami zdrowotnymi.  Jeśli takie u Ciebie występują, to słuszną decyzją jest wybrać się do lekarza i słuchać jego zaleceń.