✔️ Wysyłka w 24h ✔️ DARMOWA DOSTAWA Orlen Paczka od 149,99 zł ✔️ Bezpłatne konsultacje - porozmawiaj z ekspertką na czacie ✔️

Zapytaj eksperta

Chcesz rozpocząć świadomą pielęgnację? Potrzebujesz pomocy z dobraniem zestawu kosmetyków? Nie wiesz jak prawidłowo zadbać o włosyRównowaga PEH brzmi jak czarna magia? A może masz pytanie związane z pielęgnacją i nigdzie nie możesz znaleźć na nie odpowiedzi?

Napisz do nas!
Pomożemy Ci:
 • rozpocząć świadomą pielęgnację,
 • zrozumieć i wprowadzić równowagę PEH,
 • dobrać odpowiednie kosmetyki dopasowane do porowatościtypu włosów,
 • poznać Twoją równowagę PEH.
Aby ułatwić nam odpowiedź i przyspieszyć dobór kosmetyków:
 1. ustal swoją porowatość za pomocą quizu z prostymi pytaniami: PRAKTYCZNY TEST NA POROWATOŚĆ,
 2. opisz jakie są Twoje włosy – proste, falowane, kręcone, puszące się, szorstkie, naturalne,
 3. napisz jakich kosmetyków używasz, prześlij ich skład,
 4. napisz konkretnie z czym potrzebujesz porady oraz jaki efekt chcesz osiągnąć.

l

UWAGA: Do naszych kompetencji nie należą porady związane z problemami zdrowotnymi.  Jeśli takie u Ciebie występują, to słuszną decyzją jest wybrać się do lekarza i słuchać jego zaleceń.


Napisz do nas i rozpocznij przygodę ze świadomą pielęgnacją włosów!

  Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych w celu obsługi zapytania jest Jaromin sp. z o.o. Administrator może przetwarzać Twoje dane również w celach statystycznych i analitycznych, a także w celu ewentualnego dochodzenia roszczeń lub obrony przed roszczeniami.

  W przypadku wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji handlowych Jaromin sp. z o.o. będzie przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych oraz w celu kierowania do Ciebie informacji handlowych drogą elektroniczną w zakresie objętym wyrażoną zgodą. Wycofanie zgody na otrzymywanie informacji handlowych jest możliwe w dowolnym momencie, co nie wpływa na zgodność przetwarzania danych przed jej wycofaniem. Masz też prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych.”

  Lista i opis usług świadczonych przez Jaromin sp. z o.o. oraz szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Ci prawach, znajdują się w Polityce prywatności.