Zastanawialiście się kiedyś, czemu kolejna dieta, nie dość, że przypomina tortury, to jeszcze nie daje widocznych rezultatów na dłużej? Zamiast następnego rozwiązania na kilka tygodni lub miesięcy postaraj się stopniowo zmienić swój cały styl życia na zdrowszy. Odpowiednia motywacja pozwoli Ci zacząć wprowadzać zmiany, ale to nawyk jest tym, co sprawi, że wytrwasz. Weź odpowiedzialność za to w jaki sposób traktujesz swoje ciało i zmień podejście do tracenia zbędnych kilogramów. Przygotowaliśmy kilka kroków, które wyznaczą Ci drogę do szczupłej sylwetki.

0
0
0
s2sdefault
0
0
0
s2sdefault
0
0
0
s2sdefault

Która z nas nie chce być piękna? Wszystkie męczymy się na drakońskich dietach, odmawiamy sobie „pyszności” i co? Patrzymy w lustro i narzuca się tylko jedno pytanie! Czy to puszystość? Czy może już otyłość?

Sama przeszłam drogę przez „piekło” odchudzania i kilkakrotnie zaczynałam się odchudzać, zazwyczaj kończyło się to tym samym, czyli niczym! Chudłam owszem 3 - 4 kg, ale waga wracała po 2 - 4 tygodniach. Postawiłam na ruch i ograniczyłam słodycze, zaparłam się i systematycznie dążyłam do celu. Schudłam 40 kilo w 2 lata. Zapewne wiele z Was w to nie uwierzy, ale do dziś nie przytyłam, jestem wysportowana i zdrowa.

0
0
0
s2sdefault

Rejestrując się, możesz spersonalizować komentarze oraz profil na forum. Możesz także zostać autorem artykułów/newsów.

Jesteś tutaj