0
0
0
s2sdefault

Opera, muzyka klasyczna, jak zachęcić dziecko do słuchania i oglądania?

Dzieci trzeba zaciekawić i opowiadać tak by chciały słuchać, jak to zrobić? często rodzice szukają odpowiedzi na to pytanie, my prezentujemy krótką audycje dla dzieci która z pewnością w tym pomorze, sami zobaczcie jak w towarzystwie psa i kilku obrazków dzieci miło i edukacyjnie spędzą czas.

 

 

0
0
0
s2sdefault
0
0
0
s2sdefault

Audycje „Od smyka do muzyka” to projekt dla maluchów, cykl programów „Tajniki muzyki i  smyki” ma za zadanie rozbudzić ciekawość i rozwój muzyczny dziecka, a ten jest niezwykle ważny! Rozwija aktywną i twórczą wyobraźnię, służy nauce, wymaga podzielności uwagi, zaprasza do eksperymentów, improwizacji i odkrywania. Dzięki takiej aktywności Twoje dziecko ćwiczy spostrzegawczość, pamięć i koncentrację. Nasz kanał „Tajniki muzyki i smyki” - zaprasza serdecznie wszystkie dzieci i rodziców.

 

0
0
0
s2sdefault

Dzień Dziecka to święto Nas wszystkich! Z tej okazji rozpoczynamy cykl audycji €žOd smyka do muzyka. Krótka forma programów edukacyjnych dla dzieci autorstwa Eweliny Lichman. Lekko, małymi kroczkami wraz z Basetem Bodziem wprowadzimy smyki w tajniki muzyki. Doskonała kształcąca rozrywka, która rozwija wyobraźnię, uczy i bawi. Wspólna zabawa do której zapraszamy rodziców, babcie dziadków i opiekunów, zapraszamy serdecznie!
0
0
0
s2sdefault

Rejestrując się, możesz spersonalizować komentarze oraz profil na forum. Możesz także zostać autorem artykułów/newsów.

Jesteś tutaj