0
0
0
s2sdefault

 

Podczas zimy, nasza skóra robi się matowa i szara. Więc proponuje zafundować jej coś EXSTRA! Ucztę ze świeżych owoców. Zobaczysz jak szybko odzyska promienny wygląd. Uwielbiam wszystko co naturalne, co zapewne ma odzwierciedlenie w Naszej stronie, jednak to, co wam polecam działa i przynosi efekty! Wiele z tych maseczek stosuje sama z powodzeniem! Naturalne mikstury odżywiają, oczyszczają i wygładzają skórę. Działanie to zawdzięczają temu, że ich bazowy składnik jest bogaty w witaminy, sole mineralne, kwasy owocowe.

0
0
0
s2sdefault
0
0
0
s2sdefault

Patrząc obiektywnie na kobiety, obserwując je z boku, widzę, że bieganie do solarium i kosmetyczek nie wychodzą im na zdrowie. Dręczone codziennie lub co kilka dni ciałko i włosy, tymi samymi zabiegami wcale nie wygląda pięknie, a raczej sztucznie i staro. Solarium postarza skórę nawet o kilka lat, POLKI nie mają w tym umiaru. To oczywiście moje zdanie. A sport i regularne uprawianie go jest cenniejsze od najkosztowniejszego kremu do twarzy, a sen to najcudowniejszy tonik.

0
0
0
s2sdefault

Z pewnością niejednokrotnie zachwycałaś się profesjonalnie wykonanym makijażem swojej ulubionej gwiazdy, podziwiałaś precyzyjnie wykonaną kreskę, umiejętnie zakomponowane kolory cieni do oczu, pięknie wymodelowany owal twarzy. W poniższym artykule poznasz niektóre techniki wykorzystywane przez profesjonalnych wizażystów, które umożliwią ci samodzielne wykreowanie niezwykle efektownego i oryginalnego makijażu.

0
0
0
s2sdefault

Więcej artykułów…

Rejestrując się, możesz spersonalizować komentarze oraz profil na forum. Możesz także zostać autorem artykułów/newsów.

Jesteś tutaj