Dla każdego coś innego. Lubię eksperymentować. Ciuszki kupuję nie tylko w sklepach, ale i w second handach, po prostu ciuszki używane, którym nadaje nowe życie.
Często trafiają się prawdziwe perełki, cudowne materiały i wzory. Coś czego dziś już próżno szukać w sklepie. Uwielbiam sukienki, koszule, dodatki, torebki. Często wybieram się na zakupy w poszukiwaniu czegoś fajnego.Zasada jest jedna ma być modnie i wygodnie!
Oto co ostatnio udało mi się kupić.

Sukienka o bardzo prostym kroju tuby, falbanka u dołu, maskuje brzuszek, prosta, wzór etniczny. Paseczek jeśli nie ma czego maskować, strecz fajnie przylega do górnej partii ciała, a na dole fajnie się układa .

 

 Za małą kwotę świetna i modna kreacja.


Ciuszki które mi się podobają, zazwyczaj są na mnie za duże. Nauczyłam się więc małych przeróbek, by dopasować je do siebie. Nie robię tego maszyną, a ręcznie. Wtedy zazwyczaj unikam wpadek.
Czasem wystarczy coś odpruć lub doszyć i mamy cudny ciuszek, który zachwyca wszystkich.
Lubię też dopracować dodatki. Jeśli nie znajduję czegoś co jest w moim guście - wykonuje to sama, tak jak torebki, To jeden z moich projektów.


Rączki są wykonane ze sklejki. Reszta z materiału z sukienki. Pasuje do ciemnego płaszcza, np. czarnego by przełamać grobową i nadal piękną i klasyczną czerń - czerwień idealnie się do tego nadaje.

Komentarze   

#1 Dora55 2015-06-26 09:12
Rewelacja ja też mam pomysłową głowę, często sama coś klece i kombinuje :roll:
#2 Neverwhiter 2015-06-27 13:14
Gdzie można takie rączki kupić?

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

0
0
0
s2sdefault

Rejestrując się, możesz spersonalizować komentarze oraz profil na forum. Możesz także zostać autorem artykułów/newsów.

Jesteś tutaj