Metod antykoncepcyjnych jest wiele, jednak żadna nie zabezpiecza na 100%. Ten artykuł, napisaliśmy wraz z naszymi przyjaciółmi i znajomymi, którzy już mają potomstwo, albo jeszcze dojrzewają do tego stanu. Sugerowaliśmy się przeżyciami par stosujących antykoncepcję w różnej formie, a z którymi czasem „natura figlarka” poradziła sobie łatwo i skorzystała ze sposobności, aby przedłużyć ludzki gatunek. Mamy nadzieję że artykuł zainspiruje was do dyskusji, a może podzielicie się z nami swoimi opiniami na ten temat? Czekamy też na rady i ciekawostki, bardzo liczymy na waszą pomoc, wierzę że ten dział rozrośnie się i będzie jeszcze więcej informacji. Zachęcam więc do wypowiedzi na naszym forum.

0
0
0
s2sdefault
0
0
0
s2sdefault

W spotach reklamowych emitowanych dość często w mediach, widzimy jak zachwala się młode mamy, które po powrocie z urlopu macierzyńskiego mają wiele do zaoferowania. Jednak młode mamy boją się, że po powrocie stracą posadę. Dlaczego tak się dzieje? Przecież młoda mama jest lepszym pracownikiem, cechuje ją większe zaangażowanie w obowiązki, wykazuje większą zaradność. To nie tylko nasza opinia, potwierdzają to badania.

Jednak z tych samych badań wynika, że co szósta z Nas po powrocie z urlopu macierzyńskiego traci pracę, ale przecież chroni nas prawo?! Niestety to tylko pozory.

0
0
0
s2sdefault

Po narodzinach dzidzia czuje się bezpiecznie tylko przy mamusi, dlatego zaraz po narodzinach zostaje on położony na brzuchu mamy i osuszony pieluszką. Dzięki temu zetknie się po raz pierwszy z florą bakteryjną skóry mamy i zabezpieczy przed infekcjami. Kiedy pępowina przestanie tętnić, położna lub dumny tatuś przecina ją.

0
0
0
s2sdefault

Pierwsze karmienie jest ważne nie tylko dla dziecka, ale i dla Ciebie, pobudza ono laktacje i ułatwia obkurczanie się macicy. Na początku z piersi mamy leci tak zwana "siara", a wraz z nią twój malec otrzymuje ciała odpornościowe, dużo białka i witamin. Jeśli pojawią się jakieś problemy z karmieniem, poproś położną na pewno ci pomoże i doradzi.

0
0
0
s2sdefault

Podkategorie

Czyli, nie bójmy się urodzić

Czyli, jak przeżyć dziewięć miesięcy.

Rejestrując się, możesz spersonalizować komentarze oraz profil na forum. Możesz także zostać autorem artykułów/newsów.

Jesteś tutaj