W Pławnej dzieje się jak zwykle bardzo wiele. Zamek Śląskich Legend zachęca i zaprasza wszystkich do zwiedzania, otwarte są pracownie w których artyści mogą się twórczo spełniać. Muszę się przyznać że za każdym razem gdy tam jadę jestem oczarowana tym miejscem ciągle na nowo.

Gospodarz Darek Miliński to szalenie zapracowany człowiek, obecnie, jak co roku rozpoczął się plener artystyczny, na który ściągnęli nie tylko rodzimi artyści, ale i goście z krajów ościennych. Jest to już 14 plener organizowany w Pławnej.

0
0
0
s2sdefault
0
0
0
s2sdefault

1 Czerwca w Pławnej odbył się festyn z okazji dnia dziecka. W Zamku Śląskich Legend u Dariusza Milińskiego nie zabrakło ciekawych pomysłów na spędzenie tego dnia dla najmłodszych w dniu ich święta.

Zabawa rozpoczęła się od rana, pogoda dopisała, atrakcji nie brakowało. Zwiedzanie zamku św którym atrakcją była żywa lalka grająca na skrzypcach (w tej roli Ewelina Lichman).

 

0
0
0
s2sdefault
0
0
0
s2sdefault

Całodzienny bilet, dzięki któremu za 20 zł można jeździć pociągiem i komunikacją miejską w trzech krajach? To możliwe? Tak, pod warunkiem że w Zgorzelcu lub w Görlitz z polskiego pociągu przesiądziesz się do niemieckiego pociągu, autobusu lub tramwaju. Z całodziennym biletem EURO-NYSA można wybrać się z Bolesławca na wycieczkę środkami komunikacji publicznej (autobus, pociąg) i przemieszczać się w regionie przygranicznym Polski, Niemiec i Czech. Dzięki transgranicznej ofercie komunikacji pasażerskiej można zaplanować indywidualne lub zbiorowe wycieczki do najciekawszych miejsc Euroregionu Nysa.

0
0
0
s2sdefault

Rejestrując się, możesz spersonalizować komentarze oraz profil na forum. Możesz także zostać autorem artykułów/newsów.

Jesteś tutaj