0
0
0
s2sdefault
0
0
0
s2sdefault

Praca - lubić to co się robi jest najpiękniej. Co gdy z tej pracy nie ma płacy?

Zawsze kochałam muzykę i sztukę malarstwo, oraz to co wiąże się z tworzeniem czegoś nowego, własnego co pozwoli wzruszyć innych rozbudzić ich ciekawość. Muzyka i komponowanie daje mi takie możliwości, sprawia ze kreuję coś na swój obraz i pokazuję to światu.
Jednym się podoba innym mniej, ale to moje działa, maleńkie elemenciki całości mojego twórczego życia. Trudno jest pozyskać środki na nowe projekty. Fajnie gdy ludzie robią coś razem, zbierają się przez internet i z kawałków różnych pomysłów powstaje całość.

Kreatywność jest czymś co pozwala nam przetrwać i uwierzyć w to ze nasza praca jest zauważana potrzebna, ze kiedyś będziemy docenieni, nam ludziom sztuki czasem tylko uznanie pozostaje za zapłatę.Jeśli macie ochotę przyłączyć się do nowego projektu, lub sami macie coś w planach piszcie.

0
0
0
s2sdefault

Idziemy powoli pod górę. Słońce pali niemiłosiernie. Dochodzimy powoli do drewnianego płotu zrobionego z pionowych surowych desek. W drewnianej budce czeka na nas młody Noe z kasą fiskalną. odkłada powoli jakąś poświęconą książkę. Kupujemy dwa "normalne" i wchodzimy na niewielką polanę. W rzędzie stoją drewniane krzyże i rzeźby-świątki. W końcu polany w niebo bije dziób wielkiej drewnianej łodzi, która lekko przechylona wygląda jakby rzeczywiście osiadła tutaj po jakiejś wielkiej powodzi.

0
0
0
s2sdefault

Wenecja jest jednym z najpiękniejszych i najbardziej osobliwych miejsc na świecie. Ukochana przez artystów i malarzy jak chociażby: Bellini, Carpaccio, Giorgione, Tycjan. A także muzyków. Vivaldi napisał właśnie tu Cztery Pory Roku. Pokochały ją również celebryci: Madonna, czy Elton John. Znajdują się tu sklepy największych kreatorów mody. Prada, Versace, Dior.

0
0
0
s2sdefault

Podkategorie

Gdzie warto się wybrać. Co warto zobaczyć.

Wszystko na temat Świąt Wielkanocnych

Tematy różne

Wydarzenia, turystyka, ciekawe miejsca

Święta Bożego Narodzenia

Rejestrując się, możesz spersonalizować komentarze oraz profil na forum. Możesz także zostać autorem artykułów/newsów.

Jesteś tutaj